word nu lid

vrijwilligers

Binnenkort

No events

Meerkamp 25 jaarDe Feestweek in het kader van het 25-jarig jubileum van Zwembad De Meerkamp vindt plaats van zaterdag 22 juni tot vrijdag 28 juni. Meer informatie staat in een mooie brochure. Ook is er een uitgebreid programmaboekje beschikbaar.

.

Op zaterdag 22 juni (12:00 – 14:00 uur) en woensdag 26 juni (14:30 – 17:30uur) zal ook AMVJ Martinus hieraan een bijdrage leveren door de (beach)volleybalsport te laten zien en promoten. Kun en wil je op een of beide van deze dagen helpen (of volleyballen), geef je dan op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

25th Anniversary De Meerkamp

Swimming pool De Meerkamp is celebrating its 25th anniversary this year. A whole week there will be festivities from Saturday June 22nd till Friday June 28th. More information is available in a nice brochure.

On Saturday June 22nd (noon-2pm) and Wednesday June 26th (2.30pm – 5.30pm) our Volleyballclub is joining the party as well by giving demonstrations and clinics. We still need some volunteers to help these days (and to play volleyball). Are you interested? Please subscribe for volunteer work by email to Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.