word nu lid

vrijwilligers

Binnenkort

No events

Op zaterdag 6 juli 2019 ontvangt het volleybalteam AMVJ Martinus Heren 2 een Frans volleybalteam uit Puy-l'Évêque aan de Lot.

Inmiddels al 4 jaar bereidt het 2e herenteam van AMVJ Martinus zich voor op de competitie met een verblijf in Frankrijk. Tijdens dit verblijf wordt er op één van de avonden een vriendschappelijke wedstrijd gespeeld tegen het plaatselijke Volley Club Basse Vallée. Dit jaar wordt er voor het eerst ook een wedstrijd gespeeld in Amstelveen. Op 6 juli wordt er van 19:00 - 21:00 uur gespeeld in de Nieuwe Bankrashal (Pandora 3, Amstelveen).

Later dit jaar gaat het 2e herenteam van AMVJ Martinus weer naar Frankrijk en zal ook daar een vriendschappelijke wedstrijd worden gespeeld.

De wedstrijd is traditiegetrouw de opmaat voor een gezellig samenzijn van de beide teams.

Toegang tot de wedstrijd is uiteraard kosteloos.